694413

"Представник інвесторів" з Нідерландів Ніколас ван Доеверен, який звинуватив Львівську міськраду у відмові від співпраці щодо сміттєпереробного заводу, виявився чоловіком заступника головного лікаря Обласної лікарні Львова.

Деякі ЗМІ називають його "юристом, фінансовим менеджером і управлінцем проектами з 20-річним стажем роботи у великих міжнародних компаніях". Однак назви компанії ні сам ван Доеверен, ні мас-медіа, котрі презентували його персону, не називають. Більше того, у пошукових системах в інтернеті прізвище "відомого інвестора" згадується лише через його заяви у Львові.

Як з’ясували журналісти, Ніколас ван Доеверен є чоловіком Наталії Романівни Ван Доеверен — заступника головного лікаря Обласної лікарні Львова.

Раніше ЗМІ поширили гучну інформацію з посиланням на Ніколаса ван Доеверена, що Львівська міськрада відмовилася від будівництва сучасного сміттєпереробного заводу коштами інвесторів. Таку пропозицію владі міста нібито зробили німецькі і нідерландські інвестори влітку 2014 року.