Італійські дипломати затримують введення чергових санкцій ЄС по відношенню до Росії. Попри домовленість, якої досягли європейські чиновники на цьому тижні, Італія блокує виконання рішення.

Як пише видання Radio Free Europe, влада Італії вимагає, щоб в остаточний документ про санкції внесли пункт про можливість їхнього скасування у будь-який момент ще у 2016 році. Брюссель не має наміру міняти текст документу, але вимоги італійців значним чином затягують процес.

Завдяки італійцям, які втрутились у процес в останню мить, офіційне рішення депутати ЄС ухвалять лише в останніх числах цього місяця. Більшість членів Європейського союзу не має сумнівів стосовно продовження санкцій.

Крім того, проти санкцій виступили і представники Франції. Ця країна намагається зупинити обмеження проти Росії через великі втрати внутрішнього бізнесу. Крім того, суперечливі настрої є ефектом боротьби тамтешніх чиновників за владу.

Нагадаємо, через італійських чиновників парламент ЄС вже вдруге затримує процес введення нових санкцій проти Росії. Наприкінці минулого року Рим також висловлював своє незадоволення