14 серпня Олександр Лукашенко звернувся до білорусів

Про це повдомляє “Наша Ніва” у Telegram.

“Для початку, я поки живий і не за кордоном, як тут деякі наші шановні свядомия розкручують: президент покинув країну і перебуває за кордоном. Сьогодні 14-е число, ми з вами зустрічаємося для того, щоб обговорити роботу будівельної галузі”, – заявив Лукашенко на початку промови.

“Звичайно, трудові колективи – це основа нашої країни. Ви мою позицію знали і знаєте. За часів пандемії, коли я практично заборонив звільняти людей, викидаючи їх на вулицю. Важко, складно, але і зараз непросто. Молодці будівельники, у них простіше ситуація , вони всі зайняті справою”, – зазначив президент РБ.

На його думку, будівельників також “намагаються качнути.

“Наша позиція однозначна: ми в тяжкі часи пандемії нікого не нахиляли, не змушували. і тут теж ми нікого не повинні тримати. Якщо люди хочуть працювати – будь ласка. Ось робота, приходьте, працюйте. Якщо людина не хоче працювати, ми ж його на аркані не зачаїлася”, – сказав глава держави.

У випадку з “Білоруськаліэм”, якщо зупинити це нормально працююче підприємство на кілька днів, то це буде на руку основним конкурентам в Росії і Канаді. “Якщо вони застрайкують на два дні, то конкуренти – росіяни і канадці – перехрестяться. І швиденько на ринок поставлять те, що вони хочуть поставити”, – додав президент.

“Людям треба це пояснити: хочете – страйкуйте, хочете працювати – працюйте”, – відзначив Лукашенко.