Багатодітна мати і ще двоє підлітків дивом вижили в пожежі, проте найменші не змогли вибратися, передає Корупція.Інфо

35-річна мати, яка втратила чотирьох дітей в пожежі, вийшла з коми і дізналася, що всі вони мертві. Мішель Пірсон не знала про їх смерті чотири місяці, протягом яких перебувала в медикаментозній комі через занадто серйозних травм.

14-річний Демі, 8-річний Брендон, 7-річна Лейсі і 3-річна Лія загинули у власному будинку в Уолдені, Великий Манчестер, який підпалили троє зловмисників. Їх мамі дивом вдалося врятуватися, але зараз вона була б готова віддати своє життя, аби малюки залишилися в живих.
Аварійно-рятувальні служби прибули на виклик о п'ятій ранку. Двоє інших дітей вибігли з будинку, поки пожежники боролися з вогнем. Але, незважаючи на всі зусилля, чотири людини загинули. Зараз ведеться слідство, проте обвинувачені відкидають свою провину.


Популярне: Невідомий забіг в автобус, облив жінку бензином і підпалив

Мішель довгий час відновлювалася і зараз вже може спілкуватися, їсти і пити. Однак новина про те, що її діти загинули, вона не могла прийняти протягом декількох днів. Вона чула, що їй говорили, але не розуміла. Дідусь дітей розповів, що в їхньому будинку завжди грала музика, поки в один день все не охопив вогонь.