kas

Колишній заступник генпрокурора Віталій Касько вважає, що процес повернення вкрадених чиновниками Януковича коштів гальмує через непрофесіоналізм слідства та через корупцію.


Яскравим прикладом останньої в інтерв'ю ТСН він назвав справу екс-глави Мінекології Миколи Злочевського, якого називають найбагатшим міністром Азарова. За словами Каська, британських суддів здивувало те, що українська прокуратура більш охоче співпрацювала з адвокатами підозрюваного, аніж з ними, повыдомляє Корупція Інфо

"Коли адвокат Злочевського звертається до слідчих Генеральної прокуратури й наступного дня одержує відповідь на свій запит про те, що Злочевський є самою порядною людиною у світі. Після прочитання цього листа йому мали як мінімум дати якусь державну нагороду. Ми навіть не знали, що слідство таку відповідь надало. І ця відповідь випливає у британському суді.

І британський суд ставить британським прокурорам логічне запитання: а чому коли наш головний офіс звертається до прокуратури, вона місяцями відповідає, а коли адвокат Злочевського звертається, то йому на другий день дають відповідь? І чому Злочевський така порядна людина, а ви до нього претензії якісь маєте?" – розповів Касько.

Крім того, він розповів, як справа Злочевського замість того, щоб потрапити до ГПУ, "блукала" у МВС за рішенням чиновника, ім'я якого залишилося таємницею.