q

Міністр оборони України часів Януковича, екс-посол України в Білорусі Михайло Єжель заявив, що готовий співпрацювати зі слідством та свідчити з приводу кримінального провадження за фактом розкрадання 42 мільйонів гривень.

Про це він сказав в коментарі ТСН.ua, повідомляє Корупція Інфо

 "Звичайно, звичайно. Я залишив їм всі контактні телефони і сказав, що готовий співпрацювати із слідством, нехай приїжджають і допитують мене, якщо є така необхідність. Але вони не приїхали", – сказав екс-соратник Януковича.


Водночас Єжель, який був міністром оборони у 2010-2012 роках заявив, що до розвалу української армії не причетний і відмовився коментувати інформацію, оприлюднену сьогодні народним депутатом Сергієм Пашинським про те, що ГПУ розслідує кримінальну справу про розвал української армії.

"Армія була, є і буде. Інша справа, що фінансування цієї армії було зовсім інше, ніж, припустимо, зараз. Ну і, звичайно, досвід, який набула сьогоднішня наша армія. Тоді наша армія такого досвіду не мала. Сьогодні це інша армія", – зазначив Єжель.


Єжель також зазначив, що зараз живе в Мінську, але буває "скрізь", навіть у Росії. Чому ж не їде в Україну – не зізнався.