У Полтаві екс-мер й потенційний кандидат у народні депутати Олександр Мамай влаштував розіграш квитків на концерти групи Антитіла і співака Олега Винника, повідомляє ОПОРА.

У вівторок, 10 червня 450 переможців конкурсу – 350 на концерт групи Антитіла і 100 на Олега Винника, мали можливість отримати безкоштовно по два квитки.

Конкурс проходив з 30 травня по 5 червня. На головній сторінці Олександра Мамая у Facebook протягом цього періоду публікувалося одне питання щодо історії міста Полтави. Перші 50 чоловік, які правильно відповіли на питання, ставали переможцями і мали можливість отримати по два квитки на концерт групи Антитіла.

Після цього, протягом 7 і 8 червня пройшов розіграш ще 100 квитків на концерт Олега Винника.В офісі політичної партії Совість України переможці мали можливість отримати по два квитки на концерти. Для цього необхідно було мати при собі паспорт і заповнити реєстраційну карту, де необхідно було вказати ініціали, адреса проживання, місце роботи, дату і контактний телефон.

Вартість квитків на концерт групи Антитіла – від 350 до 550 гривень. На концерт Олега Винника – від 350 до 600 гривень.