Водій популярного онлайн сервісу зі спільних поїздок BlaBlaCar зґвалтував пасажирку дорогою з Одеси до Черкас.

Про подію у Facebook написала подруга постраждалої Анастасія Липинська. За її словами, за кермом був 51-річний чоловік Олександр Андрієнко.

“Дорогою чоловік пригостив кавою, після якої дівчина почала відчувати слабкість і засинати. Згодом він почав погрожувати їй, що зґвалтує і хвалився своїми контактами в районній поліції, мовляв, дівчина нічого йому не зробить. Ледве прийшла до тями після кави, подруга почала писати своєму хлопцю, що вона в небезпеці і кожні кілька кілометрів відправляти свою геолокацію. Не дочекавшись, поки дівчина втратить свідомість, водій відвіз її до лісу і зґвалтував”, – написала вона.

Ліпінська додала, що все відбулося під Смілою, постраждала звернулася в поліцію і до медекспертів.

Подруга 26-річної постраждалої Анастасія Журова розповіла, що у водія був ніж.

“Поводився дуже дивно. Казав, що месія і повбиває всіх євреїв. Потім зґвалтував. Дівчина навіть не пручалася, бо у нього був ніж. Вирішила, що краще вже хай так, ніж потім ще й уб’ють. Трапилося це все під Смілою. Ще й відвіз потім у Черкаси її. Вона одразу написала заяву в поліцію і звернулася до судмедекспертів. Але він навіть слідів не залишив. Був у презервативі”, – сказала Журова.