Клімкін1

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін переконаний, що Україні за кілька років вдасться реалізувати європейський порядок денний та успішно провести європейські реформи

Про це повідомляє Корупція.Інфо

"Я впевнений, що через кілька років ми зможемо реалізувати наш європейський порядок денний, ми зможемо показати, що європейські реформи, які ми по-справжньому здійснюємо зараз, будуть успішними і принесуть Європі процвітання і розуміння європейських цінностей", – сказав він у суботу в Києві на церемонії відкриття Дня Європи в Україні.

"Це свято приналежності до Європи, але це також боротьба. Боротьба на передовому краї Європи… Тепер всі розуміють, що ми перебуваємо на передовому краї Європи, на передовому краї боротьби за європейські цінності, що Україна – це невід'ємна частина Європи: історично, ментально, з точки зору нашого розуміння того, хто ми і де ми перебуваємо", – зазначив глава МЗС.

Він згадав, що бачив музеї на кордоні між колишньою Східною і Західною Німеччиною, "які стояли роками і були символом поділу Європи".

Клімкін висловив упевненість, що пункти перетину кордону з Європейським Союзом "колись також стануть такими ж музеями, не буде ніяких кордонів не лише з точки зору того, яким чином українці подорожуватимуть Європою…, а з точки зору розуміння, що Європа єдина"