sedrf

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив засудження у зв'язку з нападом на учасників ЛГБТ-фестивалю у Львові 19 березня. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter, передає Корупція.Інфо.

"Засуджую напад на активістів ЛГБТ у Львові. Ненависть підриває єдність України. Толерантність та недискримінація роблять Україну сильнішою", – висловився він.

Нардеп Мустафа Найєм також висловив засмучення з приводу зростаючої нетолерантності і порівняв радикалів, які зірвали ЛГБТ-фестиваль, з тітушками часів Майдану."Насправді, не має значення, які і чиї права порушуються – ЛГБТ, опозиції, патріотів, емігрантів, жінок, стариків чи дітей. У цьому контексті мовчання офіційних властей міста Львова на сьогоднішні події в місті мало чим відрізняються від мовчання держави часів Віктора Януковича на безчинства тітушок", – сказано в повідомленні.

Також Найєм додав, що розчарований відсутністю реакції на подію з боку львівського мера Андрія Садового.

"Я щиро розчарований відсутністю реакції мера Львова Андрія Садового. Ідеологія політика не може бути підставою закривати очі на порушення прав тих, чиї погляди він не підтримує", – заявив нардеп.