У Чернігівській області чоловік кинув коктейль Молотова у виборчу дільницю. Інцидент трапився близько 10.50 в місті Борзна. Сталося загоряння. Однак вже через хвилину вогонь вдалося погасити. За даними МВС, обійшлося без постраждалих. 

На виборчій дільниці в Одесі сталася бійка. Одесит звернувся до поліції із заявою, що під час сутички з головою виборчої комісії йому були завдані тілесні ушкодження. 

Кандидат у президенти Олег Ляшко порушив закон, продемонструвавши перед телекамерами виборчий бюлетень з результатами власного волевиявлення. 

Загалом, на цей момент зареєстровано понад 150 правопорушень. 
За останніми даними, можна викоремити області-рекордсмени. Зокрема, в Донецькій області було зареєстровано 21 порушення, в Києві — 19, у Дніпропетровській області — 17, в Одеській — 15, у Харківській — 12, у Сумській і Кіровоградській — по 10, у Запорізькій – 9, в Закарпатській — 6, в Луганській і Київській — по 5, у Волинській і Херсонській — по 4, в Черкаській та Чернігівській — по 3, у Вінницькій і Миколаївській — по 2, у Львівській, Чернівецькій, Хмельницькій та Житомирській — по 1