У мережі викликало суперечку відео, на якому зображено, як колектори нібито за вказівкою ОСББ вриваються в квартиру літньої жительки Черкас.

Користувачів соціальних мереж обурило незаконне проникнення групою осіб у квартиру пенсіонерки, в якої накопичилися суттєві борги за комунальні послуги. Колектори рилися в її речах та іронічно дивувалися бідності, в якій змушена проживати старенька. Ролик опубліковано на Facebook-сторінці активіста Станіслава Краснова і вже зібрав майже 320 тисяч переглядів.

Відзначається, що у на кадрах видно будинок бідної пенсіонерки. Квартира без ремонту, але охайна і прибрана. Чоловіки ж риються в її речах і зі сміхом коментують бідність приміщення.

"Це такий жах, це така гидота… Накачані бики виламали двері в квартиру бабусі. За те, що вона не може заплатити за комунальні послуги! У неї пенсія 1400 гривень. Вона все життя працювала, а тепер олігархи розграбували все, і кинули їй подачку, на яку не можна прожити", – написав автор поста і попросив розповсюдити інформацію в мережі.

"Друзі, я дуже прошу, розповсюдьте це відео. У нашій країні поки єдине, що може вплинути на владу, це резонанс. Якщо це відео розійдеться, якщо про це дізнаються всі, напишуть ЗМІ, то злочинець і нелюд опиниться у в'язниці, де йому і місце".

 

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

Більшість коментаторів вкрай негативно поставилися до того, що відбувається на відео, а репост зробили понад 11 тисяч людей.

Примітно, що деякі користувачі відзначили, що відео більше схоже на підставне. Крім цього, в тексті поста вказано ім'я "організатора" злому, який на своїй сторінці зазначив, що їхні дії, зафіксовані на відео, є "соціальним експериментом".

"Соціальний експеримент закінчено. Правосвідомість у населення відсутня. Всі висновки ввечері", – написав користувач під ніком Олександр Бодашко, якого і вважають головним винуватцем того, що відбувалося.


Як повідомлялося раніше, в одному з будинків по вулиці Авраменка, міста Запоріжжя, сталося пограбування. Двоє невідомих чоловіків зламали двері, й обікрали квартиру.