У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України.

За даними видання Life, це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району. Місцевий житель після скоєння вбивства застрелився сам.

За даними російських ЗМІ, жінка була родом з України і працювала в РФ кухарем. Росіянин був різноробочим. Попередньо, вони перебували в інтимних відносинах.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від державиІнформації про особу загиблої, а також про мотиви росіянина наразі немає.

Як повідомлялося раніше, 28 травня в Словаччині загинула громадянка України 1999 року народження. Про це  повідомили у Посольстві України в Словацькій Республіці.

“Як тільки це сталось, поліція надіслала повідомлення. Це громадянка України. Написано, що близько 21:26 на вулиці Будувательській, будинок 13, знайдено померлу громадянку України 1999 року народження. Консул займається питанням, ми, звичайно, тримаємо це на контролі”, — зазначили в Посольстві.

За інформацією співрозмовників, родичі загиблої ще не виходили на контакт. Дипломати підтвердили, що інцидент стався у місті Пряшеві.