Часом дорослим буває важко зрозуміти дітей. Адже ми вже навчені досвідом, і на багато речей дивимося зовсім під іншим ракурсом.

Наприклад, багатьох ставить в тупік дитяче питання: «Що потрібно робити, коли побачиш зеленого чоловічка?» Ми починаємо думати про всяких інопланетян і відповідаємо щось в стилі «кидати пити» або «терміново писати в редакцію", вони напишуть про це статтю! »Але ж діти відповідають швидко і правильно:« Потрібно переходити дорогу! »

Ось і герой нашої сьогоднішньої розповіді став жертвою подібного непорозуміння.

Одного вечора я повернувся додому з роботи. Дружина якраз закінчувала готувати вечерю, а я, щоб не відволікати її, вирішив поспілкуватися з нашою 7-річною донькою. Я запитав її що нового вони проходили сьогодні в школі, і вона з радістю стала про все мені розповідати.

Спочатку вона говорила про те, як вони вчилися красиво писати в зошит і що вони вчили з математики. Зізнаюся, що я був стомленим і спершу слухав її неуважно. Але потім слова доньки змусили мене стрепенутися.

"А ще сьогодні вчителька розповіла нам, ніж хлопчики відрізняються від дівчаток! Знаєш, як їх відрізнити? "- Запитало мена малятко.

Я вирішив їй підіграти, і сказав, що не знаю. Так мені і самому стало цікаво, що в початкових класах можуть про це розповісти. Відповідь дочки змусило мене міцніше вхопитися за стілець."У хлопчиків є така штучка, якої немає у дівчаток. Якщо ти побачиш звисаючу штучку, значить це хлопчик ", – сказала моя донька. Мої очі стали округлятися від подиву, але вона продовжила.

"А коли хлопчики бачать дівчаток, то ця штучка починає у них набухати. А дівчаткам це дуже подобається! »- Не вгамовувалася малятко. Я зловив себе на думці, що сиджу з відкритим ротом. Але дочка вирішила добити мене остаточно.

"Вчителька сказала нам намалювати хлопчика. Зараз я тобі покажу, що у мене вийшло! "- Радісно продовжувала донька. Я вже готовий був від сорому провалиться крізь землю! А тим часом дочка дістала альбом і простягнула його мені.

Я невпевнено подивився на малюнок, а дочка в цей час тицьнула в нього пальчиком і вигукнула: "Ось! Ось ця штучка, про яку я тобі казала! "

Виявилося, що донечка показувала на намальованого індика, у якого з дзьоба звисав великий червоний наріст. Чорт, я і прослухав, що дочка з самого початку говорила про індиків! ..

Через хвилину мого безперервного реготу дівчинка запитала мене: «Тато, з тобою все в порядку?»

1 (1)