У передноворічний вікенд народні обранці почали сезон новорічних корпоративів. На католицьке Різдво влаштував вечірку президентський блок

Корпоратив БПП: червона ікра, майже гола Nikita та посилена охорона

Корпоратив для народних депутатів від БПП пройшов у ресторані Sanpaolo, який знаходиться в центрі Києва (належить Павлу Рябікіну, колишньому заступнику і хорошому другу мера Віталія Кличка – ред.),інформує depo.ua з посиланням на "Вести". 

Заклад розрахований на 120 чоловік і його було закрито для сторонніх відвідувачів. На вулиці чергувала посилена охорона з собаками.

Свято планували заздалегідь і дуже ретельно продумували меню. На першому поверсі гостей зустрічали аперитивом – біле, червоне вино і просекко, а з основних страв подавали тигрові креветки, качину грудку, чорний лосось і тріску, роли, щучью ікру, рулети із цукіні.

Виступала для гостей Ольга Горбачова, а ведучим вечора був Валерій Жидков (Тамбовський Вовк з "95 кварталу"). За даними видання, цей корпоратив обійшовся в 200 тис. грн без гонорарів артистів.

У цю ж ніч веселилися і депутати БПП з Київради. Вони вибрали заміський ресторан "Імперія" в с. Підгірці, забронювавши "Імператорський зал", який вміщує 350 гостей. Пригощали м'ясними рулетами з фазаном і селезнем, а також перепелами на грилі.

Співали для депутатів гурт "ТІК" (гонорар від $ 5000) і Nikita (від $ 7000). Сам банкет такого плану коштує близько 200 тис. грн. Подейкують, що всі витрати взяв на себе забудовник Вадим Столар.

"Мер Віталій Кличко дуже вдало жартував про економіку. З алкоголю – віскі і шампанське. Пили, звичайно, але не впивалися. Майже всі гуляли до ранку", – розповів один з гостей корпоративу.