У Тернополі жінка на останньому місяці вагітності заразилася в лікарні на кір через що втратила дитину.

Про ситуацію в Facebook розповіла мати породіллі, яка звинувачує лікарів у халатності.

Леся Палау повідомила, що 10 липня її дочку поклали до лікарні на 36 тижні вагітності, де вона заразилася на кір. Після лікування антибіотиками 18 липня лікар запевнила, що дитина здорова, проте вже на наступний день з'ясувалося, що плід завмер.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

Породіллю відправили на обстеження в обласну лікарню і тільки через два дні, 21 липня, викликали пологи і вона народила мертву дитину.

"Гінеколог каже:" Чого ти плачеш? Після кору ти могла народити нездорову дитину, тому краще, що вона померла. У Тернополі народиш, візьмуть на розтин, забереш додому і поховаєш", – ось які щедрі наші лікарі на поради, замість того, щоб підтримати, вони добивають", – написала жінка.

Як повідомлялося раніше, в Україні від кору померла 8-річна дитина. За даними прес-служби Міністерства охорони здоров'я України, це сталося протягом звітного тижня. Всього, з початку року від ускладнень захворювання померло 12 осіб, з яких 8 дітей і 4 дорослих.

"За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 25-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1273 людини – 487 дорослих і 786 дітей. Це на 10% менше, ніж минулого тижня", – повідомила прес-служба.