У столичному районі Києва відбулося рейдерське захоплення держпідприємства

Про це повідомив Володимир Бережний на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні з ранку відбулося рейдерське захоплення невстановленими особами Державного підприємства «Електронмаш» в Святошинському районі Києва.

Тітушки за допомогою спецзасобів побили колектив, чоловіків та жінок похилого віку і захопили адміністративну будівлю підприємства. Близько 400 працівників підприємства опинилися на вулиці, підприємство зупинило свою діяльність”, – написав Бережний.

Бережний також стверджує, що за захопленням державного підприємства «стоїть крупний забудовник, який намагається захопити територію».

Крім того, відомо, що в березні 2018 року директор підприємства «Електронмаш» Віктор Мова був звільнений за зловживання службовим становищем.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

Нагадаємо, уряд України виключило державний концерн “Укрторф”, ПАТ “Київський радіозавод” і державне науково-виробниче підприємство (ДНВП) “Електронмаш” з переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Про це свідчить постанова Кабміну №555 від 21 лютого, опубліковано у газеті “Урядовий кур’єр” 21 липня.

Нагадаємо, в той час як прем’єр-міністр заявляє, що робить все для залучення іноземного капіталу в Україну, поліпшення умов для вітчизняного бізнесу, в нашій країні тільки набирає обертів нахабне, безпринципний рейдерство.

Поки пан Гройсман малює бізнесу казкові графіки з іншої реальності, кожну неделею з’являються повідомлення, як група «тітушек» спробувала проникнути в кабінет директора якогось підприємства, атакували завод, оточили територію компанії.

За даними Opendatabot, найбільша кількість захоплень сталося в 2017 році – понад 400. Тобто, по сухій статистиці, кожен день в нашій країні атакували чийсь бізнес! Починаючи з 2013 року, в Україні сталося майже 1700 рейдерських захоплень, з них – понад 500 за останні півтора року.

Навіть незважаючи на те, що в жовтні Верховна рада прийняла Антирейдерський закон, подібні дії не припиняються, а набувають нових форм.