krymchane-kritikujut-aksenova-kadr-iz-video_rect_e8656444b2d3606a9e4791bfc455c5a8 (1)

У Криму жителі села Поповка звернулися до глави окупантів Криму Сергію Аксьонову з проханням провести скасований фестиваль "Befooz". Відео зі зверненням місцевих жителів оприлюднило "Інформбюро Євпаторії", передає Корупція.Інфо

Кримчани нарікають на бездіяльність окупаційної влади. За словами жителів, в селі зараз скоєно немає туристів. Однією з причин є автомобільні черги на Керченській переправі, які розтягуються на кілометри.

По-друге, на узбережжі вимикають світло, це створює незручності не тільки для місцевих, але і для туристів, в першу чергу.

"Казантип" був єдиним способом заробітку, зізналися місцеві жителі.

"На сьогоднішній день газифікація села пройшла за рахунок збору грошей з" Казантипу ", освітлення вулиць відбулося за рахунок грошей з фестивалю" Казантип ", новий водовід в селі, ми були абсолютно без води, відбувся за рахунок фестивалю" Казантип ", – розповіла одна з місцевих мешканок села.

Також мешканці селища звернулися до члена Громадської палати Криму Жеребцова, назвавши його некомпетентним у всіх областях. Люди вважають, що Жеребцов не мав права безпідставно стверджувати, що Поповка лідирує за кількістю злочинів.

Як відомо, раніше на території Попівки проходив відомий фестиваль "Казантип", що став візитною карткою села. Цього року повинен був відбудуться фестиваль "Befooz". Але прокуратура анексованого Криму порушила кримінальну справу щодо "приготування до збуту наркотиків" на фестивалі.