Під Івано-Франківськом затримали 3 машини і більше десятка осіб, які були причетні до стрілянини біля нічного клубу, передає Корупція.Інфо

Правоохоронці отримали інформацію про перестрілку на вулиці Івасюка приблизно о 3 годині ночі. Про це повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківської області.

Популярне: Вже з 1 липня при оплаті готівкою…:  Що чекає українців після зникнення 1, 2, 5 та 25 копійок?

На місце прибув патруль. За словами свідків інциденту невідомі особи стріляли по людях на сходах і в самому приміщенні нічного клубу.

Прибувші на місце правоохоронці побачили як пару чоловіків сідають в машину і роблять постріли, намагаючись втекти.

Так, патруль затримав 4 чоловіків біля машини, а ще одного знайшли в кущах, через дорогу. Також була затримана у дворах за нічним клубом і шоста людина

В результаті стрілянини поранено 2 відвідувачів клубу. Повідомляється, що вони були госпіталізовані в медустанову.

У цей час інші екіпажі вже були орієнтовані на виявлення автомобілів Volkswagen Caddy і Toyota Land Cruiser Prado, на яких зникли причетні до стрілянини. Через кілька хвилин автомобілі заблокували на вулиці Незалежності, а п'ятьох чоловіків – затримали.

У всіх автомобілях була автоматична і травматичну зброю. Всі 11 затриманих – не місцеві, жителі Київської, Харківської та Луганської областей. Чоловіків доставили в міський відділ поліції.