У Рівному чоловіка у калюжі крові знайшли сусіди.

Тіло 56-річного рівнянина сьогодні вранці знайшли сусіди на вулиці Петрусенка. Він лежав на вулиці закривавлений на сходах свого приватного будинку, повідомляє Корупція. Інфо 

Поряд усе було в крові, якою був залитий весь двір. Кроваві сліди тягнуться на десятки метрів. Припускають, що чоловік помер від отриманих травм прямо на порозі свого будинку.

pm561image002

– Сьогодні вранці надійшло повідомлення на лінію 102, що бригада швидкої допомоги виявила труп людини віком до 60 років, – каже начальник поліції Рівного Василь Зелінський.

Зловмисника затримали практично за «гарячими» слідами. Він мешкає неподалік.pm346image003

– Ним виявився 22-річний рівнянин, який проживає в цьому ж кварталі. Вчора вони спільно розпивали спиртні напої, між ними виникла суперечка. Обоє раніше судимі і перебували в місцях позбавлення волі. На фоні цього у них виникла суперечка, і 22-річний наніс тілесні ушкодження потерпілому. Зловмисника затримано у квартирі за місцем проживання, там виявили і знаряддя скоєння злочину. Він вину визнає і розповідає про обставини, – повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков.

Сусіди шоковані цією смертю на їх вулиці. Кажуть, що загиблий з ними не конфліктував, втім, компанії збирав сумнівні.

– До сусідів він був дуже хороший. Не можу я за нього нічого поганого сказати. Мені просто шкода що його життя так закінчилося, – говорить сусідка загиблого.

– Він не поганий був хлопець, а от всякі хлопці сюди ходили. Хто ходив я ж не можу знати, – додає інша рівнянка.