квіташвілі 2

Реформу охорони здоров'я гальмують нардепи від "БПП" Олег Мусій, Ольга Богомолець та інші члени комітету ВР з охорони здоров'я. Про це в ході засідання Ради розповів Квіташвілі, повідомляє Корупція Інфо

"Реформа охорони здоров'я зупинена комітетом охорони здоров'я, на якому вчора тільки дві людини підтримали за кілька чоловік утрималися, а пан Мусій, пані Богомолець, пані Корчинська, пані Бахтєєва, пан Шурма, пан Шипко були проти. Це ось ваші прізвища, якась мафія. Пан Яринич і пані Сисоєнко підтримали", – заявив Квіташвілі.

У той же час депутат Богомолець заявила, що комітет з питань охорони здоров'я вважає, що не тільки міністр охорони здоров'я, але і прем'єр-міністр не мають бачення стратегії розвитку охорони здоров'я.

"Тому що постановою прем'єр-міністра були скасовані референтні ціни й збільшено націнка на ліки в аптеках, ми вважаємо абсолютно неприпустимим. Тому прошу проголосувати за звільнення міністра охорони здоров'я з передачею справ ГПУ про проведення державних закупівель в минулому році", – зазначила Богомолець.

Нагадаємо, 2 червня 2015 року міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі подав у відставку з займаної ним посади. При цьому він зазначив, що залишається в Україні і готовий допомагати новому главі Моз.

Зазначимо, колишній громадянин Грузії Олександр Квіташвілі, який у 2008-2010 роках обіймав посаду міністра охорони здоров'я, праці та соціальних справ Грузії, в грудні 2014 року став одним з трьох іноземців, запрошених на роботу в Кабінет міністрів України. Перед призначенням був прийнятий до громадянства України. Як зазначив в день призначення прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, Квіташвілі провів радикальні реформи у ввіреній йому області в Грузії і покликаний провести в українській охороні здоров'я реформи, зокрема, антикорупційного характеру. Також зазначалося, що в його плани входить зробити медицину України переважно платній для населення з 2015 року.