Із 5-річним Кирилом Тлявовим, який трагічно загинув від кулі, попрощалися у Переяславі-Хмельницькому у середу, 5 червня. Напередодні тіло дитини забрали з київського моргу.

Рідні хлопчика не витримують – бабусю забрала швидка, батько на межі втрати свідомості, пише BBC. Надворі та навколо дому стоїть цілковита тиша.

Попрощатися із Кирилом прийшли не лише близькі та родичі, але й місцеві небайдужі жителі. На похорон хлопчика зібралися понад сто людей. Прийшов і мер міста Тарас Костін, а також виконуючий обов'язків заступника начальника головного управління поліції у Київській області.

Церемонія почалась біля будинку родини померлої дитини о 12 годині. Похорон тривав 1,5 години. Усі витрати пообіцяв взяти на себе глава Нацполіції України Сергій Князєв.

Біля місця, де куля поранила хлопчика, поклали іграшки і квіти. Їх також залишили біля міського відділу поліції. Правоохоронці повісили на український прапор чорну стрічку.

В Україні не стихає протест – вчора, 2 червня, у низці міст відбулися акції із вимогою відставки глави МВС Арсена Авакова. Люди приносили до відділів поліції іграшки, лампадки, плакати та вимагали найсуворішого покарання для вбивць.

Сам Аваков разом із очільником Нацполіції Сергієм Князевим зустрілися із родичами загиблих. Глава МВС пообіцяв, що стежитиме за розслідуванням і "сподівається на адекватне покарання".  Рідні Кирила попросили організувати психологічну допомогу для старшого сина Дениса Тлявова.  

Зазначимо, що у Верховній Раді народні депутати теж вимагають відставки Арсена Авакова через ситуацію з нетверезими поліцейськими. Народні депутати з фракціїй "Самопоміч" та "Батьківщина" вимагають, аби міністр внутрішніх справ принаймні прийшов на засідання парламенту.

Натомість сам Аваков заявляє, що не планує йти у відставку з посади у зв’язку з загибеллю 5-річного Кирила. Посаду не має наміру залишати також глава Нацполіції Сергій Князєв.