На території, що займає сьогодні Україна, виникне центр нової цивілізації, всі Пророки одноголосні. Эдгар Кейсі стверджував, що Україна стане центром нової цивілізації, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хитрож*пими м*даками я хочу назвати прид*рків, які…”: Українець підняв всю Мережу своїми словами про “євробляхи”

Те ж говорив і Нострадамус:

«Лиха, що грозять людству, обійдуть «Україну стороною».
За словами Нострадамуса, «розбита Україна стане батьківщиною релігійного відродження християнського світу…»

Ванга говорила те ж саме:

«Все стане, немов лід, і тільки одне залишиться — слава Володимиру, слава Київській русі. Занадто багато принесено в жертву. Ніхто не зможе зупинити Україну. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу… Україна понизеться і знову займе своє місце… В Україні народиться багато нових людей, які зуміють змінити світ».

Ванга напророчила потужний духовний підйом України: «Бог дав їй силу!.. Немає сили, що змогла б зломити Україну. Вона буде розвиватися, рости і міцніти».

Слід зазначити, що всі глобальні пророкування Ванги, що стосуються України, збулися. . Ці пророцтва Ванги чули багато хто. Ванга говорила, що бачить величезний духовний потенціал України: «Бог дав їй силу!».

Ванга говорила, що після нещасть Україна відродиться: «Вона змете всі перешкоди на своєму шляху і не тільки збережеться, але і стане господарем світу… Усі релігії впадуть. Залишиться лише одне: Навчання Великого Братерства. Як чиста квітка, покриє воно Землю, і завдяки цьому люди врятуються». Але станеться це далеко не відразу. Цьому, за словами Ванги, повинне буде передувати зближення трьох країн світу після зрушення Полюсів.

Після короткочасного занурення в стан трансу, Ванга заявляла:
— Усі релігії падуть. Залишиться лише одне — Навчання Білого Братерства. Як біла квітка, покриє воно Землю, і завдяки цьому люди врятуються.

Навчання, у зв’язку з яким раз у раз виникали імена Рерихів і Блаватської, надзвичайно займало уяву Ванги.

— Це Нове Навчання, — говорила вона, — але побудоване на основах старого. Старе тут можна зрівняти з коріннями, а нове — як квітка, що розпустилася на Сонці.

За її словами, таємна глибинна робота над Навчанням тепер закінчена. Залишатися таємницею воно більше вже не може. Як вогненний потік, увірветься воно до людей.

При всьому глобальному оптимізмі баби Ванги в її пророцтвах немає, та і прослизали апокаліпсичні нотки. Ванга говорила, що в кожного народу є своя зірка, що насичує його енергією. Однак бувають і виключення. У деяких народів, говорила Ванга, немає зірки, а є планета. Отож: Нове Навчання (за словами Ванги, «біле-біле, як сніг») створить нові умови (за словами Ванги «все стане білим-білим, як молоко»), у яких ці народи не зможуть вижити, у всякому разі, духовно. У незвичній для них атмосфері вони як би задихнуться.

Народ, у якого замість зірки планета або, що та ж саме, погасла зірка, згасне і сам, стверджувала Ванга, як свіча на занадто сильному вітрі».

За словами всіх пророків, у геологічному змісті територія України постраждає найменше — глобальні потопи будуть не настільки тотальними, жахаючі землетруси — менш катастрофічними. Проте, провісники сходяться в одному — жертв в Україні буде набагато більше, ніж в інших країнах, що терзають руйнуванням земної кори.

Крізь опромінення, що очищає, Нової Планети пройдуть лише одиниці, в основному врятуються малі діти. Вони і будуть основою нової раси і нової цивілізації, що відродиться.