Глава Новобаварської районної держадміністрації повідала про спадщину і подарунки чоловіка, передає Корупція.Інфо

Не внесені в декларацію коштовності чиновниці з Харкова на суму в 600 тисяч гривень знайшли слідчі під час обшуку по іншому кримінальному провадженню. Зараз жінці оголошено про підозру в декларуванні недостовірної інформації.

Популярне: "Помітно схудла і …": Фото Надії Савченко із зали суду


У свою чергу, підозрювана Тетяна Цибульник виправдовується тим, що частину коштовностей отримала у спадок, а решту їй подарував чоловік-бізнесмен, причому найдорожча з її прикрас нібито коштує не більше 30 тисяч гривень.

"Все те, що у мене було до подачі моєї першої декларації, я не повинна робити оцінку. І, по-перше, я хочу вам відразу сказати, там немає дорогих виробів. А які зараз сережки, будь ласка, можу подарувати. Це каміння, куплені в Єгипті, з циркону ", – запевняє глава Новобаварського РДА Харкова.

Тим часом, прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовикстверджує, що слідство отримало результати лише щодо частини виявлених коштовностей.

"Ця частина коштує понад 600 тисяч гривень. Автомобілі, коштовності, дорогі картини, дорогі книги, тощо, все повинно бути в декларації, не має значення, коли ви їх отримали", – підкреслила вона.