У Верховній Раді 6 лютого депутати від партії Тимошенко намагались заблокувати трибуну Верховної Ради.

Трансляцію проводить Радіо Свобода.

Так, Рада повинна обговорювати відкриття ринку землі. Через це партія “Батьківщина” блокує трибуну Парламенту. Тимошенко зокрема не пропускає на робоче місце спікера ради Дмитра Разумкова. А тому сесію проводить віце-спікер Руслан Стефанчук.

До трибуни також із бійкою намагається прорватись Сергій Власенко. Коли член фракції «Батьківщина» Сергій Власенко спробував підійти до Тимошенко, його зупинив представник «Слуги народу» і не пускав до президії. Інші нардепи спробували відштовхнути Тимошенко від місця спікера, але їм це не вдалося.

Нагадаємо, сьогодні рада повинна розглянути скандальний законопроект про відкриття “ринку землі”. Сесія Ради обіцяє бути спекотною.

Раніше на засідання фракції приїжджав президент Володимир Зеленський, який поставив ультиматум прийняти закон про землю протягом двох днів. Спікер Ради Дмитро Разумков відмовився, заявивши, що на це потрібно мінімум тиждень.

Варто зазначити, що у Верховній Раді є більше ніж 226 голосів за прийняття законопроєкту про ринок землі.

Про це журналістам заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“У нас є більше 226 голосів у Раді. Ми єдиною командою йдемо до відкриття ринку землі, як ми й говорили в наших передвиборчих обіцянках партії президента і партії “Слуга народу”. Зараз ми плануємо голосувати до вичерпання питання. Тобто, скільки зможемо витримати, стільки й будемо розглядати правки до законопроєкту про ринок землі”, – сказав депутат.