Помічницю Губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі привітав з днем народження бойовик «ДНР-ЛНР» Антон Горохов. Як з'ясувалося, Горохов і Гайдар – колишні колеги, любителі спільних селфі. Наразі війна розвела їх по різні сторони барикад.

Про це пише у соцмережі координатор проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв,  передає Корупція Інфо

Команда сайту «СтопТерор» провела невеличке розслідування «становлення» особистості російського громадянина Антона Горохова, який приєднався до бойовиків і більше року бере участь у бойових діях проти України. Як з'ясувалося, ще влітку минулого року Горохов співпрацював з Марією Гайдар, а вже восени 2014-го викладав у соцмережі свої фото з окупованого Луганська і Донецька.

     

«Засняв себе Антон Горохов і з командиром бойовиків підрозділу «Сомалі» Михайлом Сергійовичем Товстих, більше відомим як «Гіві», відгукуючись в коментарях про нього як про старого приятеля. На фото є також бойовик Мільчаков (командир ДШРГ «Русич» ЛНР)», – йдеться на сайті «СтопТерор».

Проте досліджуючи сторінку російського найманця, команда цього проекту виявила, що він розмістив спільне фото з помічницею Саакашвілі Марією Гайдар з привітаннями на честь її дня народження. Опубліковане фото Горохів супроводив короткою розповіддю про історію його появи. У коментарі сказано, що «…минулого літа наша консалтингова фірма працювала на виборах до Московської міської думи, і одним з наших клієнтів, в тому числі була Марія Гайдар». Таким чином, виходить, що влітку 2014-го Горохів ще займався політикою в Москві, а восени цього ж року він уже воював в Україні на стороні бойовиків. 

Через рік Гайдар виявилася в числі російських опозиціонерів і виїхала в Україну, де отримала українське громадянство і була запрошена Саакашвілі працювати в адміністрацію міста Одеси. Незважаючи на такі кардинальні зміни в долі колишньої росіянки, а тепер українки Марії Гайдар, в жовтні 2015-го року російський найманець Антон Горохов вітає подругу з днем народження і розміщує у соцмережі спільне фото з милим коментарем.

 

«З огляду на ситуацію, яка склалася в Україні, і те що Марія Гайдар є громадянкою України і державним службовцем, команда проекту «СтопТерор» радить більш ретельно вибирати контакти для роботи, можливо, переглянути список друзів», – резюмують дослідники.