Двоє луганських сепаратистів протягом останнього року придбали елітні квартири у Києві. 

Про це повідомляє "ТСН", передає Корупція Інфо.

1

За даними порталу "Гарна Хата", родина екс-нардепа-регіонала Володимира Струка цього літа придбала дві квартири у житловому комплексі "Новопечерські Липки" у Києві за адресою: М. Драгомірова, 20 А. 

Зокрема, 29 липня його дружина Олена придбала квартиру площею 115 кв. м, а за місяць до цього, 16 червня, квартиру в 125 квадратів у тому ж будинку отримала в подарунок донька сепаратиста Каріна Марченко-Струк.

При цьому слід зазначити, що в декларації екс-регіонала за 2013 рік зазначений загальний прибуток всієї родини у 240 тис грн та відсутність заощаджень.

Як відомо, Володимир Струк у квітні 2014 року брав участь в засіданні "народної ради Луганської області" разом із одіозним Олегом Царьовим та закликав до проведення "референдуму" в області. За кілька місяців майно Струка на Луганщині було "націоналізовано" "ЛНР". За даними ГПУ, Струк організовував та спонсорував терористичні угруповання на Донбасі. 

Між іншим, власником елітної столичної квартири стала і дружина поплічника бойовиків "ЛНР" Володимира Медяника. 10 липня 2014 року Олена Медяник отримала свідоцтво на право власності на квартиру площею 270 кв. м та два паркомісця у ЖК "Капітолій" на Хрещатику, 27 Б класу "еліт". 

Володимир Медяник – луганський бізнесмен та екс-нардеп від "Партії регіонів", який публічно підтримував анексію Криму та сепаратистські мітинги в Луганську. Раніше повідомлялося, що міністр економіки придбав елітне приміщення у центрі Києва за ціною гаража. Абромавичус придбав елітне майно ще у 2011 році за ціною 4000 тисячі гривень за квадратний метр.