електронні послуги

 

Львів став лідером рейтингу міст України, які найбільш активно впроваджують електронні державні послуги. Сьогодні у місті можна отримувати послуги БанкID через два українські банки – ПриватБанк та Ощадбанк. Також лише у Львові фізична особа може отримути послуги через ЕЦП (електронний цифровий підпис), про це повідомляє Корупція інфо

Рейтинг міст України склало українське інтернет видання ЛІГАБізнесІнформ разом із виконавчою директоркою Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), позаштатною радницею міського голови Львова Янікою Мерило.

Рейтинг створювався на основі принципів розвитку електронного врядування, а також із врахуванням таких показників, як поява електронних послуг, варіанти авторизації людини для доступу до електронних послуг (БанкІД, МобілІД, ІД картка, ЕЦП), а також можливість доступу до електронних послуг.

Львів став однозначним лідером рейтингу. Окрім згаданих послуг БанкID та електронного цифрового підпису, Львів разом із Ощадбанком видаватиме мультифункціональну  ID-картку. Вона стане ідентифікаційним документом, який дає доступ до електронних послуг, що надає можливості електронного підпису, можливість отримувати дискаунти партнерів. Перші ID-картки видадуть учасникам війни, що дозволить їм значно спростити отримання субсидії та інших необхідних послуг.

У Львові вже можна замовити довідку про несудимість, довідку про доходи, інформацію про місце в квартирній черзі тощо.

Інші місця у рейтингу посіли: 2-е місце – Дніпропетровськ, 3-тє –Луцьк, 4-те – Київ, 5-те та 6-те – Миколаїв та Херсон.

Нагадуємо, що 15 червня у Львові у режимі бета-тестування стартував портал електронних послуг для мешканців Львова «Особистий кабінет мешканця».