7 грудня, вночі поліцейські у Львові затримали трьох п’яних водіїв, серед них і священика.

На вул. Зеленій автомобіль Kia Cerato поїхав під знак. Відтак патрульні зупинили водія. Як з’ясувалося, це священик, причому з видимими ознаками алкогольного сп‘яніння, йдеться в повідомленні прес-служби патрульної поліції Львова, повідомляє ТРК Львів.

Чоловік спочатку просив відпустити, а тоді вже вдавався і до погроз. Отця перевірили на стан алкогольного сп’яніння – 0.9 проміле.

Тієї ж ночі в Галицькому районі затримали п’яного таксиста. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння сідав у Volkswagen Passat, починав їхати, тоді зупинявся – і так кілька разів. Патруль затримав водія, драгер підтвердив стан алкогольного сп’яніння – 1.69 проміле. Затриманий не заперечував і підписав протокол. Окрім того, подякував патрульним, що не дозволили йому керувати п’яним. Відтак приїхав інший водій та забрав автомобіль.

Ще одного п’яного затримали у Франківському районі. Очевидці повідомили, що з нічного клубу вийшла група молодих людей і сіла в Opel Vectra, водій – у стані алкогольного сп‘яніння. Ця інформація підтвердилася. Водій не заперечував, що вживав спиртні напої.