images

Львів’яни та гості міста скаржаться  на велику кількість жебраків, зокрема, представників ромської національності в центральній частині міста, які шумлять, тероризують і ображають перехожих, фактично вимагаючи милостиню.

Про це йдеться у зверненні депутата Львівської міської ради голови фракції УДАРу Анатолія Крачковського до міського голови Львова та начальника міського управління міліції, яке обранець зачитав сьогодні, 21 травня, під час сесії міськради.

«У центральній частині міста разом з потеплішанням знову з’явилися «вічновагітні», з негарним запахом особи ромської національності, які чіпляються до всіх перехожих львів’ян та туристів», – відзначив у своєму виступі Анатолій Крачковський.

Депутат наголосив, що, у зв’язку з потеплінням, діяльність жебраків в центральній частині Львова знову активізовується.«Через напружену ситуацію на Сході Україні, тотальне падіння рівня доходів населення, очікується, що цього року жебраків у нашому місті буде не менше, аніж минулого. Тому цю проблему потрібно вирішувати, щоб не перетворити це явище у негативну візитівку нашого міста.

Користуючись певною лояльністю, чи гуманністю влади, ті, хто просять милостині на вулицях міста, зокрема, й особи ромської національності, відверто зловживають терпимістю та гостинністю львів’ян», – йдеться у зверненні.

А.Крачковський також нагадав, що минулого року депутати від УДАРу уже звертались з аналогічними вимогами, однак, належної реакції влади та правоохоронних органів, відповідно і жодного результату громада Львова так і не дочекалась.

«Можливим рішенням цієї проблеми може стати збільшення нарядів працівників міліції, які б патрулювали центральну частину міста. Зважаючи на це, прошу вжити усіх можливих заходів з метою усунення та запобігання протиправної поведінки жебраків, зокрема,  представників ромського населення у місті Львові, а особливо – у центральній його частині», – резюмував ударівець.