Сьогодні, 28 березня, на площі Ринок перед входом до Ратуші громадські активісти провели толоку проти чиновників у міській раді, які, на їхню думку, потурають неправомірним забудовам та нищенню архітектурно-історичного обліку Львова.

Близько двох десятків активістів з мітлами та віниками «замітали» площу перед ратушею від хабарників та злочинців у ЛМР та закликали їх розчинитись у каналізації. У руках люди тримали плакати з гаслами «Львів не ваше ТзОВ», «ЛМР – головний смітник міста»,«Не руйнуйте пам’ятки архітектури », «ЛМР=ЛНР? Львів не ваша республіка» тощо. Під час замітання активісти скандували «Геть корупцію зі Львова!» та «Один за всіх, всі – за одного!».

«Львівська міськрада дозволяє собі незаконні дії. Вони думають, що громада все побачить», — сказала учасниця толоки Ганна.

За словами людей, це символічна акція, якою вони хочуть привернути увагу загалу до продажних чиновників та депутатів, котрі дозволяють забудовувати історичні райони, парки та дитячі майданчики. Серед учасників антикорупційної толоки були активісти та мешканці вулиць Снопківської, Франка,Котляревського, мікрорайонів Левандівка, Софіївка та інших.

Активісти також роздавали перехожим листівки з інформацію про те, куди звертись з метою протидії незаконним забудовам.

 ZIK