Галицький районний суд на півроку засудив львів’янина, який, будучи п’яним, погрожував відвідувачам ресторану «Цісар» пневматичним пістолетом.

Суд кваліфікував дії правопорушника як хуліганство і обрав максимальну міру покарання, передбачену відповідною статтею кримінального кодексу.

Як розповіли у залі судового засідання свідки, чоловік спочатку сів за столик, замовив каву, виклав на стіл пістолет. Потім зняв зброю із запобіжника і перезарядивши затвор почав направляти пістолет на людей. Піднявшись з-за столика, чоловік сказав, що він колишній працівник міліції і звідси ніхто живий не вийде.

Відвідувачі, перелякавшись, швидко тікали з ресторану.

Працівники закладу викликали працівників державної служби охорони. Коли охоронці приїхали, то хуліган вибіг на вулицю та почав тікати. Але його швидко наздогнали.

Експертиза підтвердила, що він справді перебував у стані алкогольного сп’яніння.Після інциденту з ресторану звільнилося кілька офіціанток, одна з яких була вагітною і важко пережила стрес, пов’язаний із тим, що на неї направляли пістолет.

На суді чоловік заперечував покази свідків. Однак не надав жодних доказів, щоб ці пояснення спростувати. Він також не зміг пояснити своїх дій під час хуліганства у ресторані.

Суд визнав хулігана винним у скоєнні злочину. Пневматичний пістолет у нього конфіскували.

 

новини про Львів

 

 

Джерело: Захід.нет‡агрузка...