Лідер Радикальної партії Олег Ляшко подарував учням школи №281 міста Києва справжнє свято: у день Святого Миколая політик навідався до дітей, які мають вади зору, з корисними подарунками – аудіоплеєрами з записом казок та розповідей, які начитали відомі особистості. – повідомляє Корупція.Інфо

Одну із казок – "Кирило Кожум'яка" прочитав сам лідер радикалів. Ляшко переконаний, підтримувати дітей з особливими потребами – обов'язок не тільки держави, а й кожного громадянина.

"Сподіваюся, що слухати казку, яку записав Ляшко, дітлахам буде приємно. Це ж особливі діти, їм важче. Тому, коли є можливість підтримати, допомогти – це обов’язково потрібно робити. Бо дитячі спогади найяскравіші", – заявив Ляшко.

Народний депутат пригостив малечу солодкими подарунками і отримав подяку – яскраву виставу від учнів школи.

Окремо подякував політик організатору проекту Інні Силантьєвій, а також всім, хто взяв активну участь в підготовці свята.

Нагадаємо,15 грудня Ляшко привітав із святами вихованців Центру для переселенців м. Ірпінь. Також Ляшко закликав усіх українців стати чарівниками для дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

"Подумайте і згадайте: серед Ваших знайомих обов'язково знайдуться дітки, яким важче, ніж іншим. І нехай Господь віддячить Вам за Вашу доброту міцним здоров'ям, щастям і успіхами!", – написав нардеп.