Ляшко вказав на антиукраїнське рішення під тиском ЄС.

Українців намагаються позбавити можливості заробляти та годувати сім'ї, повідомляє Корупція. Інфо

Не дозволити європейцям за хабар відняти частину нашого національного багатства – з таким закликом звернувся лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко до колег-депутатів на засіданні круглого столу, присвяченому питанню мораторію на продаж лісу-кругляку.

Парламентар, який є й автором цього законопроекту, вважає, що заборона вивезення необробленої деревини з України – це був правильний державницький акт, а його скасування – антиукраїнське рішення.

"Якщо вам треба наш ліс, привозьте сюди деревообробне обладнання, ставте меблеве устаткування, створюйте тут робочі місця для українців. Ні! Вони кажуть, що ми дамо вам хабаря – 600 мільйонів євро, за який потім будуть розраховуватися наступні покоління мільярдами. За чий рахунок вони хочуть цей ліс, паразити? За наш рахунок, за рахунок українців", – вважає Ляшко.

Нардеп впевнений, що Євросоюз, побачивши, що пропозиція на скасування мораторію не знайшла підтримки у парламенті, підіслав посла, який ходить і "обробляє" депутатів.

"Я тому послу хочу переказати, що якщо йому треба наш ліс, ми його в стружку ізстругаємо і відправимо в Євросоюз в необробленому вигляді. Адже позбавляти українців можливості заробляти, годувати свої сім’ї – це злочин", – заявив парламентар.

Цифри, які навели за круглим столом, каже політик, свідчать, що мораторій діє: збільшуються робочі місця, завозиться нове деревообробне обладнання, зростають доходи до Держбюджету. А гроші, які пропонує Євросоюз, ми можемо і самі заробити, якщо будемо вести правильну економічну політику, а не бути жебраками.

"Я нещодавно був на Вінниччині. Там інвестор, до речі поляк, за 10 років вклав 100 мільйонів євро. Я його питаю: якщо скасувати мораторій, що буде? Каже, що знову буде, як раніше, бігатиме та шукатиме, де взяти ліс, тому що через корупційні контракти, які укладають, необроблений ліс вивозиться. Людина вклала гроші, не може знайти лісу. А зараз цей підприємець завдяки мораторію 14 га землі взяв під нове виробництво, 30 мільйонів євро знову вкладає, 300 вінничан отримають роботу. Яким треба бути дураком, щоб забирати у людей роботу в обмін на кредити?" – обурився політик.

Олег Ляшко переконаний, що голосів за скасування мораторію на продаж лісу-кругляку у парламенті не знайдеться, адже жоден нормальний українець не піде на такий злочин. Політик закликав однодумців навпаки стимулювати національну деревообробну галузь.

"Не будьте байдужими, не чекайте з моря погоди! Потрібно показувати зуби! Треба захищати свої робочі місця, своїх людей, свої інвестиції!", – підсумував народний депутат.

Як повідомляли раніше, під час саміту Україна-ЄС стало відомо про рішення українського президента зняти заборону на вивіз лісу.