magera2_650x410

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера має надати свідчення Національному антикорупційному бюро по справі про так звану чорну бухгалтерію Партії регіонів 13 червня.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, додавши копію повістки, передає Корупція Інфо.

«Схоже, НАБУ вирішила перевірити справжність „амбарної книги ПР“. Фактично кримінальне провадження відкрито за статтею 368 Кримінального кодексу України („Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою“). Не розумію мою цінність як свідка у цьому провадженні, але виконаю вимоги закону і відвідаю НАБУ», — написав заступник голови ЦВК.236901

Як раніше повідомлялось, днями стало відомо, що спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір допитати майже 100 осіб у справі «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування на підставі заяви колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака, який надав матеріали про політичну корупцію. Ці відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Зокрема, 28 травня Трепак передав НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх і нинішніх високопосадовців. Ідеться про суму в 2 млрд дол.