Народний депутат Сергій Пашинський побачив загрозу життю сім'ї підстреленого В'ячеслава Хімікуса та звинуватив адвокатів потерпілого у співпраці з радником екс-президента втікача Андрієм Портновим.

Про це він повідомив у Facebook, передає Корупція.Інфо

"Ця людина не тільки причетна до створення кривавого диктаторського режиму, але й після перемоги Революції Гідності вирішила переїхати до Росії для співпраці та підтримки військового та медіа наступу на Україну", – написав Пашинський.

Він заявив, що після допиту переконався в намірах адвокатів припинити захист Хімікуса. За словами Пашинського, вони "користувалися будь-якою нагодою вийти до преси" та не приділяли уваги до родини чоловіка. Пашинський звинуватив "захист" у піарі.

Нардеп пошкодував сім'ю, яка, за його словами, "потрапила до рук цинічного та безпринципного гендляра". Він заявив, що боїться відвертих провокацій Портнова, який розповідає про людей, що стежать за квартирою чоловіка.

На його думку, з такими адвокатами Хімікусу та його сім'ї небезпечно жити. Пашинський заявив, що звернеться до поліції, щоб їх захистили.