Збірна України готується до поєдинку відбору на Євро-2020 зі збірною Сербії. Перед ключовим матчем, своїми емоціями поділився Руслан Малиновський. ми проведемо онлайн матчу Сербія – Україна з відео голів та яскравими моментами.

“День народження дочки – один з кращих днів в моєму житті. Це радість для всієї родини. Я ще сам не відійшов до кінця. Тепер тільки позитивні емоції і я сфокусований на грі”, – зазначив гравець.

“Я буду готовий до гри з Сербією. Ми повинні порадувати уболівальників і показати змістовний футбол, а результат прийде. Для нас важливо зберігати менталітет переможця. Футбол – це гра, в якій кожен повинен хотіти виграти. Якщо ти не прагнеш до перемоги – потрібно міняти щось в собі “, – розповів півзахисник.

“У грі з Сербією хочемо порадувати вболівальників, показати хороший футбол. Нам нема чого втрачати, тому не повинні грати затиснуто. Нам потрібно показати змістовний футбол, що дозволить нам досягти позитивного результату. Розраховуємо на хороший результат”, – підсумував Руслан.

Нагадаємо, напередодні в товариському матчі в Запоріжжі Україна обіграла Естонію завдяки єдиному голу в компенсований час, автором якого став Роман Безус.