Чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC українець Олександр Гвоздик (17 перемог, 14 – нокаутом) і володар поясу IBF росіянин Артур Бетербієв (14 перемог, все – нокаутом) провели дуель поглядів на прес-конференції, присвяченій їх бою.

Нагадаємо, що об’єднувальний поєдинок боксерів, які не потерпілих на професійному рингу жодної поразки, відбудеться 18 жовтня на рингу арени Liacouras Center у Філадельфії.

«Моя мета і мрія – бути абсолютним чемпіоном світу. І тепер у мене з’явилася можливість зробити ще один крок на шляху до неї », – цитує українського боксера ESPN.

До речі, Олександр Гвоздик повідомив, що готується фільм про його кар’єру. «Команда” Великий Куш “знімають документальний фільм про мою спортивну кар’єру. Також в картині ви познайомитеся найближче з моїм тренером Теді Атласом і дорогими мені людьми, які відіграють важливу роль в моєму житті. Дата виходу – 2020 рік », – написав Олександр Гвоздик в Instagram.

Раніше стало відомо, скільки Гвоздик заробив за кар’єру.

Чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (17 перемог, 14 з них – нокаутом) за свою професійну кар’єру в цілому отримав в якості гонорару 4 мільйони доларів (правда, сума вказана без податків і відрахувань членам команди боксера).