Капітанка жіночої збірної України з баскетболу Аліна Ягупова провела яскравий матч у черговому турі Євроліги.

Українка стала найрезультативнішою у складі “Фенербахче” і допомогла перемогти своєму клубові польську “Гдиню” – 68:48. Ягупова провела на майданчику 37 хвилин і за цей час здійснила дабл-дабл: набрала 24 очки, реалізувавши п’ять із восьми триочкових, і здійснила 10 підбирань. Також на її рахунку дві передачі, одне перехоплення, ожин блокшот з однією втратою, повідомила пресслужба ФБУ.

“Фенеребахче” після трьох турів посідає третє місце в групі В з двома перемогами і однією поразкою.

Нагадаємо, раніше українські баскетболістки Аліна Ягупова та Олеся Малашенко зіграли в стартових поєдинках групового етапу нового сезону жіночої Євроліги.

Турецький “Фенербахче” Аліни Ягупової переміг вдома іспанську “Жирону” – 86:82. Капітанка збірної України стала найрезультативнішою у своїй команді. За 35 хвилин на паркеті вона набрала 22 очки, два підбирання, вісім передач.

Бельгійський клуб “Кастор Брейн”, за який виступає 28-річна Малашенко, поступився вдома російському УММК – 79:87. Українка також стала найрезультативнішою в команді. За 26 хвилин на паркеті вона набрала 15 очок, три підбирання, одну передачу.