Талановитий український футболіст Мар’ян Швед, який у січні перейшов з “Карпат” у знаменитий шотландський “Селтік”, мав пропозиції від кількох європейських клубів, але при цьому львів’яни не отримували пропозицій від київського “Динамо”, про що повідомляли у пресі. 

Таку заяву зробив генеральний директор “Карпат” Олег Смалійчук, повідомляється у прес-службі львівського клубу.

«Офіційних листів від київського «Динамо» щодо Шведа у нас на пошті не було. Дзвінки і розмови я не коментуватиму. Офіційні пропозиції були з трьох клубів. Була пропозиція на 500 тисяч євро більша, аніж запропонував «Селтік». Це клуб з європейського чемпіонату. Я вважаю, що Швед заслужив право вибору, його ніхто не змушував. В особистій розмові з президентом (“Карпат” Петром Димінським – ред.) він сказав, що хоче перейти у «Селтік», – розповів Смалійчук.

«Швед гратиме в «Карпатах» доти, доки буде нам потрібен. Якщо ми завдання виконаємо чи не виконаємо, якщо сезон для нас фактично закінчиться, то, звичайно, на місяць-другий ми відпустимо його в Шотландію швидше. Ми прагнемо, щоб він тріумфував в Шотландії. І для кращої адаптації, звичайно, Мар’яна ми тримати не будемо. Наскільки мені відомо, представники «Селтіка» слідкують за кожними діями Шведа, планують приїхати на матч проти «Маріуполя». Можливо, почнемо співпрацю між клубами”, – додав керівник біло-зелених.

Нагадаємо, Швед перейшов у “Селтік” за 2 мільйони євро, але одразу повернувся у Львів в оренду. При цьому у біло-зелених відбулися зміни у тренерському штабі – Брендан Роджерс пішов тренувати “Лестер”. Такі зміни можуть піти на користь українському гравцеві, адже  Роджерс скептично оцінив перехід Шведа у “Селтік”.