Колишня подруга відомого американського непереможеного боксера Флойда Мейвезера Джозі Харріс знайдена мертвою.

Про це повідомило авторитетне видання TMZ, за даними якого дівчина перебувала без свідомості у власному автомобілі на території свого будинку в Каліфорнії. Харріс було 40 років.

На місце події поліцейські приїхали після надходження до відділення дзвінка.

На даний момент поліція штату з’ясовує подробиці загибелі дівчини, проте версію з вбивством поки що виключають, так само як і смерть від передозування наркотичними речовинами.

Харріс є матір’ю трьох дітей знаменитого боксера (який, правда, жодного разу не був одружений) – два сина Кораун і Зіон, а також дочка Джиро.

У 2012 році Джозі, яка на той момент вже розлучилася з Флойдом, зверталася в поліцію. Спортсмен увірвався без дозволу в будинок колишньої дівчини і побив її на очах у власних дітей.

«Я була забитою жінкою. Відчувала себе винуватою за все, що я говорю і роблю, була жертвою домашнього насильства. Він схопив мене за волосся і стягнув на землю, почав бити мене по голові кулаком, викручувати руку. Сказав, що вб’є мене і хлопця, з яким я зустрічаюся. Вдячна сину, тому що я не знаю, як довго Флойд міг би мене бити. Якби син не зміг вибратися з дому, ймовірно, я б тут не сиділа », – говорила Харріс, яка відзначала, що була також змушена лягти в лікарню.

Суд покарав Мейвезера умовним терміном, штрафом і заборонив підходити близько до будинку Харріс.