Колишні гравці іспанської “Андрадіни” Карлос Куадрадо, Віктор Родрігес і Рауль Кальво засуджені за зґвалтування неповнолітньої. Кожен з них проведе за ґратами по 38 років.

Всі троє були визнані винними в сексуальному насильстві щодо 15-річної дівчинки у 2017 році на зйомній квартирі в місті Бургос.

При цьому жоден з обвинувачених не визнав свою провину. Футболісти, які виступали раніше в клубі четвертого дивізіону “Андрадіна”, стверджують, що не знали про реальний вік дівчинки, думаючи, що вона старша.

Також вони стверджують, що вони не вступали з нею в будь-які сексуальні стосунки.

Поки невідомо, чи будуть вони подавати апеляцію.Нагадаємо, у Росії відбувся незвичний боксерський бій – боєць змішаних єдиноборств Олександр Ємельяненко вийшов в ринг проти бодібілдера Михайла Кокляєва. Але не тільки це виявилося дивним у цей вечір.

Нагадаємо, бій закінчився ще у першому раунді, коли Ємельяненко відправив суперника в нокаут.

Особливістю цієї події стало те, що чемпіонський пояс (хоча чемпіона чого?,–прим. ред.) вручав десятикласник з Іркутська В’ячеслав Дорошенко. 23 листопада він врятував дівчинку після викрадення. Школярка поверталася додому, коли її підстеріг невідомий чоловік. Він спитав її що це за вулиця, після того як вона повернулася до нього спиною, затяг її силою в машину та повіз. Свідком цього і був В’ячеслав Дорошенко. Він покликав на допомогу іншого чоловіка. Вони наздогнали автомобіль і витягли дівчинку звідти. Нападнику вдалося втекти, однак незабаром його затримала поліція. За версією слідства, нападником виявився 48-річний місцевий житель, раніше судимий за вчинення злочинів сексуального характеру.