Розлучений В’ячеслав Узелков показав, як проводить час зі своїми дітьми.

У грудні 2018 року тренери шоу “Зважені та щасливі” В’ячеслав Узелков і Марина Боржемська шокували шанувальників – вони оголосили про своє розлучення після 19 років спільного життя. У цьому шлюбі народилися двоє дітей – Роберт і Олівія. Вони живуть з мамою, але вона не забороняє їм проводити час з батьком.

Кожен день, проведений з малюками, є справжнім святом для В’ячеслава Узєлкова, про що свідчать його публікації в Instagram. Судячи з усього, ці вихідні спортсмен також провів з дітьми, так як у його акаунті з’явилося багато фотографій з Робертом і Олівією.

“Вечеря з дітками – найсмачніша; Найкращий ранок. Всі в одному ліжку і ніхто нікому не заважає”, – підписує В’ячеслав Узелков фотографії з дітьми, додаючи хештег #щасливіразом.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Найкращий ранок. Всi в одному лiжку i нiхто i нiкому не заважаэ))) #утро #семья #дети #узелков #uzelkoff_official #uzelkov_official #uzelkov #винница #счастье #счастливывместеПубликация от Вячеслав Узелков (@uzelkoff_official)

Нагадуємо, що після розлучення, пара не давала ніяких коментарів на рахунок цього. З тих пір шанувальникам пари не дає спокою одне питання – що ж стало причиною розлучення подружжя Узєлкова?

І В’ячеслав, і Марина говорили лише загальними фразами та толком не пояснили, через що розлучилися після більш ніж 19 років відносин. Однак нещодавно В’ячеслав Узелков дав інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” (канал “Україна”), в якому озвучив причину розлучення з Мариною.

“Знаєте, я чоловік, я її чоловік, і десь був такий момент, що я її приревнував. Тобто це банальні ревнощі. І моя ревнощі привела до того, що ми розлучилися”.