На чемпіонаті світу в Баку (Азербайджан) завершилася кваліфікація серед гімнасток, які виступають в індивідуальній першості.

Лідер української збірної Влада Нікольченко завоювала бронзову медаль у фіналі з коронними булавами, видавши блискучий виступ із оцінкою 22,350. Про це повідомляє пресслужба Федерації гімнастики України.

Для 16-річної української гімнастки Влади Нікольченко ця медаль чемпіонату світу стала першою в кар’єрі.

Також Нікольченко кваліфікувалася до фіналів з булавами і стрічкою з 4-м і 3-м кваліфікаційними результатами відповідно. У фіналі зі стрічкою Влада, на жаль, допустила невелику втрату предмета, що не дозволило їй піднятися на п’єдестал. Однак висока складність програми, емоційний виступ і чисті лінії дозволили їй зайняти високе четверте місце в цьому виді (20,350).

За сумою кращих десяти оцінок команда України в складі Влади Нікольченко, Христини Пограничної та Єви Мелещук посіла підсумкове 5 місце. Перемогу здобула команда Росії, на другому місці – гімнастки з Ізраїлю, а на третю сходинку п’єдесталу піднялися білоруски.

Українські грації Влада Нікольченко і Христина Погранична кваліфікувалися до фіналу багатоборства з 4-м і 20-м результатами і вже в фіналі боротимуться за завоювання ліцензій на Олімпійські ігри.

Чемпіонат світу в Баку триватиме до 22 вересня.