Світоліна оголосила про проведення спортивного табору для дітей під її патронажем.

25-річна українська тенісистка і третя ракетка світу Еліна Світоліна оголосила про проведення спортивного табору для дітей під її патронажем.

«Я переконана, що талановитыї молоді потрібно надавати всебічне сприяння. Теніс дав мені дуже багато – і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях.

Саме тому я запрошую дітей до 12 років приєднатися до моєї ініціативи і взяти участь в спортивному таборі. За результатами роботи навчально-тренувального інтенсиву троє юних спортсменів отримають мою подальшу підтримку », – написала Світоліна.

Табір відбудеться з 28 вересня по 5 жовтня в Київській області.

Нагадуємо, Світоліна відмовилася продовжувати матч на престижному турнірі в Китаї.

Перша ракетка України Еліна Світоліна на відмову програла чешці Марі Бузковій в 1/8 фіналу турніру в Гуанчжоу з призовим фондом $ 500000.

Українка знялася в другому сеті за рахунку 4: 6, 3: 4 через проблеми з коліном.

Раніше було відомо, що 9 вересня Світоліна повернула собі звання третьої ракетки світу в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Попадання в півфінал другого поспіль турніру Великого Шолома (US Open-2019) дозволило українці зробити ривок в списку найсильніших c п’ятої на третю позицію.