В Амстердамі розстріляли відомого футболіста.

В Амстердамі був застрелений невідомими 32-річний голландський футболіст Келвін Мейнард.

Як повідомляє АР, спортсмен перебував у своєму автомобілі, коли до нього під’їхали бандити і почали обстрілювати його машину. Мейнард спробував втікти від нападників, але врізався в будівлю і помер.

Офіцери з найближчого пожежного депо спробували допомогти спортсменові, але його не вдалося повернути до життя. Повідомляється, що у вбивстві гравця замішані двоє людей. Після скоєння злочину підозрювані зникли на чорному скутері.Келвін Мейнард виступав за бельгійський “Антверпен” і англійський “Бертон”. З 2017 року він представляв голландський аматорський клуб “Альфенс Бойз”.

“Наші найглибші співчуття дружині і дітям Келвіна, а також його друзям”, – йдеться в заяві клубу. Наступний матч команди, за яку грав Мейнард, відкладений.

Раніше стало відомо, що в Австрії відбулося страшне вбивство відомого футбольного журналіста, який став жертвою підлітка.

Австрійський репортер і фотограф, глава фан-клубу віденської футбольної команди “Аустрія” Фріц Дюрас був убитий увечері 19 серпня в столиці Австрії.

Вбивцею 57-річного журналіста називають 17-річного юнака.