Марта Костюк і Даяна Ястремська успішно подолали друге коло на турнірі в французькому Страсбурзі.

Українські тенісистки Марта Костюк і Даяна Ястремська пробилися до чвертьфіналу турніру WTA у Франції. У матчі другого кола Костюк сенсаційно обіграла сьому сіяну турніру китаянку Чжен Сайсай. Суперниці провели на корті 1 годину 19 хвилин. Зустріч завершилася перемогою Костюк з рахунком 6:3, 6:1.

Зазначимо, що 16-річна українка вперше в кар'єрі вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Далі на Костюк чекає зустріч з переможницею пари Каролін Гарсія (Франція, № 24 в рейтингу WTA) – Ребекка Петерсон (Швеція, № 64). Ястремська за 1 годину і 5 хвилин розібралася з австралійкою Самантою Стосур. Українка здобула розгромну перемогу із рахунком 6:0, 6:2. Суперниця Ястремської по чвертьфіналу визначиться у протистоянні Фіони Ферро (Франція, № 88 в рейтингу WTA) і Ван Цян (Китай, №16).

Раніше також повідомлялося про те, що перша ракетка України Еліна Світоліна вперше за два роки залишила топ-8 світового рейтингу тенісисток.