Не стало росіянина Аркадія Лісіна, який провів вісім поєдинків в "клітці".

У ніч на 28 лютого стало відомо про смерть російського бійця змішаного стилю Аркадія Лісіна. 21-річний спортсмен пішов з життя 27 лютого, повідомили в організації Prime Fight Management, що займається просуванням бійців. Причини смерті Лісіна на даний момент з'ясовуються.

За свою спортивну кар'єру боєць здобув в октагоні шість перемог при двох поразках і ставав володарем чемпіонського титулу Prime Selection в 2016 році, а також виступав в турнірі з самбо "Плотформа S-70" в 2017 році.

Свій перший бій в Prime Лісін провів 7 липня 2016 року і в рамках вечора Tech-Krep FC – Prime Selection 9 у другому раунді завдяки технічному нокауту (удари) переміг співвітчизника Віталія Виштак.
Наступного разу Лісін з'явився в клітці вже 5 серпня того ж року на Tech-Krep FC Prime Selection 10, де одноголосним рішенням арбітрів здолав за підсумками двох п'ятихвилинних раундів узбекистанського бійця Богдана Гуськова, для якого поразка до цих пір є єдиним в ММА.8 серпня позаминулого року, на League S-70 Plotforma S-70 2017, Лісін здолав за три раунди француза Крістофа Піко, але поступився в двох своїх наступних поєдинках. Останній з них пройшов в березні минулого року на RCC Russian Cagefighting Championship: всього за 18 секунд Лісін поступився співвітчизнику – Степану Горшечнікову.

Влітку минулого року Аркадій в заключному бою фестивалю в Ростові-на-Дону, де місцеві бійці боролися з представниками Краснодара, переміг Бенісіо Єгорова, і більше в октагоні Лісін з тих пір не з'являвся.