Як стало відомо у прес-службі Харківської ОДА, 15 липня, на чемпіонаті світу з водних видів спорту збірна України з синхронного плавання отримала золоту медаль.

Учасниці завоювали перше місце и перемогли конкуренток у "хайлайті".
Весь склад команди жительки міста Харків. Від суддів всі учасниці, а саме Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Марина та Владислава Алексіїви, Яна Нарежна, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелєва та Вероніка Гришко отримали 94,5 балів. Цим самим обігнали срібних призерок з Італії, які посіли друге місце (91.7333 бали) і спортсменок з Іспанії, які отримали третє місце з невеликим відривом – 91.1333 бали.

Це не єдина медаль здобута на цьому Чемпіонаті. У технічній програмі дуетів бронзову медаль здобули Анастасія Савчук та Марта Федіна.
Тож можна привітати нашу збірну на чолі з Заслуженим тренером України Світланою Саїдовою з великою перемогою і побажати їм успіхів у майбутніх змаганнях.

Варто нагадати, що це вже не перша перемога українських спортсменок у синхронному виді плавання у Чемпіонаті Європи. Вперше збірна України завоювала золото в Берліні у 2014 році. Тоді збірна України після змагань привезла додому чотири нагороди. Раніше у змаганнях з синхронного плавання у командних змаганнях українки посідали друге місце.