Ліга все ще планує відновити поєдинки 30 травня.

Виконавчий директор української Прем’єр-ліги Євген Дикий розповів, за яких умов чемпіонат відновиться 30 травня.

“Є офіційне звернення в МОЗ. Чекаємо від міністерства дозвіл можливого збільшення числа учасників. Тільки після цього можемо говорити про дату рестарту чемпіонату України.

Ми контактуємо з усіма клубами. Є розуміння, що якщо у нас на руках будуть дозволи від МОЗ та виконкому УАФ, то готові стартувати 30 травня “, – заявив Дикий.

За інформацією “Футбол NEWS”, 25 травня буде відомо, чи отримає УПЛ дозвіл проводити змагання з участю не більше 200 чоловік.

Раніше повідомлялося про те, що відновлення футбольного сезону в Україні можуть перенести на 6 червня, повідомляють журналісти програми “Футбольний формат” Лев Галушко та Олег Ящук.

“Хто вже не може без великого футболу, доведеться трохи ще почекати. Перший післякарантинний тур УПЛ, він же 24 тур сезону 2019/2020, він же другий тур другого етапу, був запланований на 30 травня, але пройде 6 червня. Оскільки в повному обсязі команди не встигають провести тести і повноцінно підготуватися. Питання майже вирішене. А головна гра цього туру “Шахтар” – “Динамо” пройде в цей день в Києві. Готуємося “, – написав Галушко в Facebook.